Hakımızda - Mody
Hakımızda

MODY Ticaret hayatına 1978 yılında iç giyim satışı yaparak başlayan Ön Yıldız Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. markasıdır. Bay, bayan ve çocuk her yaş grubu için üretim yapan firmamız zengin ürün koleksiyonu ile birçok ürün çeşidini MODY markası altında bulundurmaktadır. 1985 yılında kurulan Ön Yıldız Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. artan müşteri potansiyeline daha iyi cevap verebilmek adına 1991 yılında kendi kumaş üretimine başlamış ve kendi konfeksiyonunu kurmuştur. Her geçen gün büyüyen firmamız 1996 Yılında Sivas'ta open-and iplik fabrikasını kurarak Pamuk İpliği üretimine başlamış ve sektöründe öncü bir firma olma yolunda büyük bir adım atmıştır. 1998 Yılında baskı ve boyahane fabrikasını kurarak üretimine devam etmektedir. Kendisini her zaman geliştirmeyi hedef alan firmamız 2006 yılında yine Sivas'ta Ring İplik fabrikasını kurmuş ve artan üretimini istenilen talebe daha olumlu cevap verebilmek için 2011 yılında 2. Ring İplik fabrikasını tekrar Sivas'ta faaliyete açmıştır. 

Ürünlerimiz Türkiye'nin 81 ilinde, Yurtdışında ise Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'da bir çok Ülkede mağazalarımızda müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız, ürünlerinde iplikten örmeye, örgüden kumaşa, kumaştan tasarıma, tasarımdan konfeksiyona ve kendi satış-pazalamasını yaparak üretimin her sürecinde kaliteyi, müşteri memnuniyetini esas alarak, hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerine kaliteli ürününü uygun fiyata arz etmektedir. Firmamız hammadden son tüketiciye ulaşana kadar tüm safhalarda kendi entegre tesislerinde üretmektedir.

 

Ön Yıldız Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. artan müşteri taleplerini daha iyi karşılayabilmek adına MODY markası adı altında tüketici taleplerine en üst düzeyde cevap vermektedir. 

Vizyon

Kalitenin her zaman güven sağladığını ve güvenin de her zaman bir kazanım olduğunun farkındayız. Ön Yıldız Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. markası olan MODY olarak her geçen gün daha iyinin ve daha fazla kalitenin peşindeyiz.

 

Misyon

Yeni teknolojileri takip edip kullanan yetkin kadrosuyla; Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla, sürekli ve dengeli büyümek,  insana ve çevreye saygılı global bir oyuncu olmak Ön Yıldız Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. markası olan MODY'nin misyon çizgisini belirlemektedir.